Stojka 1

Na tomto semináři se seznámíte se základy, které je nutné zvládnout k tomu, abyste se dokázali bezpečně dostat do stoje na rukou. Ukážeme si, jak by měla stojka vypadat a jak se do ní dostat. Naučíte se principy balancování, ukážeme si stoj na hlavě a několik dalších cviků, které vám pomohou získat potřebné know how, sílu a rozsahy. Navíc dostanete program, díky kterému uvedete poznatky ze semináře do praxe a který vás dostane do bodu, kdy budete schopni začít trénovat balanc u stěny, různé nástupy do stojky a vašim rukám budete moct prostě věřit!

Kapacita je 10 osob

TERMÍNY

  • 11. února 2022

Stojka je cvik, který se prolíná od jógy, přes gymnastiku, až po street workout. Stojku můžete cvičit takřka kdekoliv a vybudujete díky ní nejen silná ramena a odolná zápěstí, ale celkově zlepšíte povědomí o vlastním těle. Naučíte se novou dovednost, kterou budete moci dál rozvíjet nebo s ní jen ohromovat kámoše na party.

Tento seminář trvá 2,5 hodiny a je určen pro kohokoliv, kdo se nebojí být hlavou dolů, ale možná ještě víc právě pro ty, kteří se děsí jen té představy. Pokud se stojkou nemáte žádnou zkušenost, netušíte, kde začít a nechcete testovat tutorialy na YouTube, tento seminář je právě pro vás