Základní informace

Vstupte do světa kettlebellu a zatočte jednou pro vždy s přebytečným tukem, vybudujte sílu, která je základem zdravého těla, vraťte svým kloubům mobilitu a získejte vitalitu a vytrvalost maratonského běžce.

Předejděte zbytečným zraněním a naučte se správnou techniku cvičení s kettlebellem než bude pozdě. Kettlebell je bezkonkurenční systém rozvoje síly, vytrvalosti, flexibility, mobility a kondice – pokud však víte, co děláte.

Alfou a omegou celého systému je správná technika cviku a systematický přístup k tréninku. Pamatujte si, že síla je schopnost a dá se praxí zlepšovat, stejně jako například hra na hudební nástroj.

Silným se člověk nerodí, ale stává.

Z tohoto důvodu se neomezujeme pouze na prodej kettlebellů, ale naším hlavním cílem je ukázat lidem, jak s nimi správně zacházet. Za tímto účelem pořádáme pravidelné tréninky, soukromé lekce nebo tematické semináře.

Co potřebuji ke cvičení s kettlebellem?

Prakticky nic. Cvičí se bez bot, rukavic či jakéhokoli jiného vybavení, takže skutečně můžete začít okamžitě. Jen naše malé doporučení – vezměte si s sebou na trénink dost vody a ručník.

Mám zranění, ale stejně bych chtěl začít cvičit! Co mám dělat?

Tak to dost záleží. Existují mnohá zranění, se kterými Vám může kettlebell dost pomoci, případně jim díky němu můžete předejít. Avšak předtím než začnete, měli byste si promluvit s doktorem, zda je pro Vás cvičení s kettlebellem vhodné. Pokud Vám jej doktor nedoporučí, nevěšte hlavu – dejte tomu dva tři měsíce, zranění dolečte a začněte cvičit v dalším kurzu!