Pražský report, kettlebell, jóga, vlastní váha a tak. By Stina Albihn.

To jsem já, Stina, na letišti v Kodani během cesty domů z téměř perfektního víkendu v Praze a tohle je můj report z mé první a doufejme ne z poslední návštěvy v tomto nádherném městě.

Začnu odzadu… Můj mobil je fuč. To je samozřejmě velká nepříjemnost a neskutečně mě štve, že jsem bez něj. Byla jsem si jistá, že jsem si ho dala do tašky a prostě tam není. Doufám, že se mi zatoulal někam do zavazadel a najdu ho doma nebo že ho Michal najde v autě nebo v tělocvičně, kde jsme měli seminář. Bojím se ale, že je nadobro pryč.

Tak, dostala jsem to ze sebe a můžu začít láskou bombardovat Prahu, Michala za to, že mě pozval a uspořádal hardstyle kettlebell seminář a Bodyweight/Yoga workshop a všechny ty tvrdě makající Čechy!

Tělocvičnu, kterou jsme během těch dvou dní používali, si chci vzít s sebou domů! Páni, takovou bych fakt chtěla. Kruhy, lana, ribstole, hrazdy a kettlebelly. Jo, a taky ohromné venkovní travnaté hřiště na hraní venku, když to počasí dovolí. Ano, už je na mém seznamu!

Vedení těchto seminářů byla skutečně zábava a tvrdě pracující účastníci do toho vážně dali všechno: vždycky mě strašně potěší když vidím transformaci v pohybových vzorcích, když na očích lidí vidím všechna ta „AHA!“ a když se tvrdá práce odrazí v perfektním swingu, get-upu a doufejme i ve skvělém začátku pro clean a press. Celá ta radost je pak kompletní, když máte skupinu lidí, co stojí na rukách a fakt je to baví, i když na začátku možná trochu váhali. Takže, skvělá práce vy všichni!

Stina Albihn, RKC2

Fotky. No… Ztracený mobil znamená ztracené fotky. Ale pokud budu mít kliku, někdo mi nějaké pošle. Pokud jste na seminářích něco fotili, neváhejte a pošlete mi to, abych to mohla se všemi sdílet!
Sice jsem neměla moc možnost si Prahu projít a moc jsem toho z ní neviděla, ale to, že jsem potkala tolik skvělých lidí mě utvrzuje v tom, že se vrátím tak rychle, jak to jen půjde. Četla jsem hodně o jaru v Praze a trochu toho jara jsem o víkendu taky ochutnala a jako bonus jsem dostala všechny ty inspirující účastníky. A ten zábavný trénink, který jsme dohromady měli, tu mou „JÁ CHCI ZPÁTKY“-náladu ještě více potvrzuje. Poté, co jsem celou sobotu tvrdě pracovala, jsem si prošla okolí hotelu (Žižkov, pozn. Michal) a zašla jsem si na hodinu a půl dlouhou thajskou masáž, během které se mi pár lidí prošlo po zádech, dala jsem si večeři v čínské restauraci a tak nějak jsem si užila klidný sobotní večer. Slyšela jsem, že je v Praze opravdu hodně nádherných budov a parků, útulných kaváren a že nakupování v Praze je vynikající – obzvlášť, když kupujete boty a tašky.
Mít příležitost učit RKC hardstyle kettlebell a bodyweight/yoga tolik skvělých sportovců, kteří se toho stihli tolik naučit v pouhých dvou dnech a ani se nepokusit koupit aspoň jeden pár čehokoli mě doopravdy nutí se brzy vrátit, souhlasíte?!

Zítra je pondělí a čeká mě fakt spousta práce a zábavy, takže budu pomalu končit. Přepínám hlavu do „Odpočinkového módu“.

Check!

Stina Albihn, RKC2
http://www.kettlebellyoga.se

Pozn. Michal: Článek přeložen ze Stinina blogu. Originál najdete na adrese http://www.kettlebellyoga.se/?p=561. Díky všem za účast a těším se na brzkou shledanou!