Jak jsem shodil 120 liber a předělal tělo i mysl pomocí kettlebell swingu

I Will Be Iron - Bud Jeffries, RKCStředobodem příběhu Buda Jeffriese, strongmana a RKC instruktora ze Spojených států, je – jak jinak – kettlebell swing. Na sto padesáti stranách své nové publikace „I Will Be Iron – How I Lost 120 Pounds and Remade My Body and Mind with the Kettlebell Swing“ popisuje nejen svou cestu, jak se z monstra stal štíhlejším a silnějším mužem ze železa, ale také způsob, jakým tuto změnu uskutečnil.

Kettlebell swing je matkou všech ostaních kettlebell cviků. Mnoho lidí příliš rychle opustí tento fundamentální cvik a přeskočí k pokročilejším a na pohled „hezčím a zajímavějším“ cvikům.

Velká chyba, vysvětluje ve své knize Bud:

„Všechny věci na světě fungují na nějakém základu. Nejlepší lidé ve svých oborech (ať už se jedná o jakýkoli) jsou nejlepší proto, že excelují v naprostých základech. A základem systému RKC je kettlebell swing.“

Ještě teplou kopii knihy, která vychází právě v těchto dnech, máme k dispozici i my – zatím vypadá velmi zajímavě. Ať už jste zkušený cvičenec či s kettlebelly teprve začínáte, Jeffries poskytuje jednoduchý návod na naprostou změnu Vašeho těla (vizuální i výkonnostní) – tím, že ze swingu uděláte střed Vašeho tréninkového vesmíru.

Momentálně pracujeme na detailní recenzi knihy – jakmile bude připravena, dozvíte se o ní jako první! Knihu si ve formě eBooku můžete objednat na http://dragondoor.com. Jako paperback vychází začátkem roku 2012.