ENTER THE KETTLEBELL seminář v Praze

Zapomeňte na všechno, co víte o fyzickém tréninku, posilování a shazování přebytečných kil!

Zúčastněte se semináře základních kettlebell technik a vstupte do světa kettlebellu: tréninkového náčiní ruských elitních jednotek, strongmenů, vrcholových sportovců a akčních hrdinů!

Předejděte zbytečným zraněním a naučte se správnou techniku cvičení s kettlebellem než bude pozdě.

Hardstyle kettlebell je bezkonkurenční systém rozvoje síly, vytrvalosti, flexibility, mobility a kondice – pokud však víte, co děláte.

Pavel Tsatsouline, RKC Chief Instructor

 

CO SE NA SEMINÁŘI NAUČÍTE A PROČ SE ROZHODNĚ MUSÍTE ZÚČASTNIT:

   • Jak provádět cviky s kettlebellem bezpečným a efektivním způsobem a předejít tak potenciálním zraněním, která plynou z jeho špatného použití.
   • Naučíte se, jak správně cvičit kettlebell swing, turecký vztyk a goblet dřep, jak se rozhýbat před tréninkem a protáhnout po něm.
   • Na vlastní kůži se přesvědčíte o tom, jak pomocí kettlebell swingu můžete jednoduše shodit přebytečná kila a zpevnit postavu.
   • Jak strukturovat tréninky s kettlebellem, proč se nevyplatí vždy cvičit “do mrtva” a v čem jsou lepší tréninky dlouhé 25 – 45 minut než hodinu a půl dlouhé “pochody smrti”.
   • Proč nedělat série cviků tzv. do selhání, ale do úspěchu.
   • Jak předejít nejčastějším chybám ve swingu a tureckém vztyku. Pokud již s kettlebellem cvičíte, dost pravděpodobně právě tyto chyby děláte.
   • Zjistíte, jak kettlebell swing pozitivně ovlivní Váš výkon v jakémkoli sportovním odvětví, snad vyjma šachu.
   • Jak jednou provždy zatočit s bolestmi zad pomocí swingu a tureckého vztyku a jak rozhýbat ztuhlé kyčle pomocí dřepu
   • Proč turecký vztyk doporučuje světová špička na poli fyzioterapie Gray Cook, zakladatel systému FMS a jak Vám tento cvik pomůže vybudovat neprůstřelné břicho, ocelová záda a nezničitelná ramena.
   • Jak kontrolovat svůj dech a docílit tak maximálního výkonu a superrychlého zotavení po náročné sérii.
   • Proč můžete zahodit permanentku do posilovny, koupit si kettlebell a získat tak úžasnou kondici a také ušetřit čas a peníze.
   • Objevíte, co skutečně znamená “komplexní cvik” a proč se vyplatí trénovat nejen sílu, ale i výdrž, rychlost, flexibilitu, rovnováhu, zdravý pohyb, správné držení těla a mnoho dalších fyzických atributů – pouze pomocí jednoho jediného nástroje a navíc za zlomek času!
   • Základy bezpečnosti tréninku s kettlebellem.

  Obsahem Enter the Kettlebell semináře je mrtvý tah s kettlebellem, kettlebell swing, turecký vztyk (TGU) a goblet dřep a dále efektivní cviky na kloubní pohyblivost a flexibilitu.

   

  Součástí semináře je manuál s přehledem všech probraných cviků včetně tréninkového plánu. Dostanete vše, co potřebujete, abyste mohli okamžitě začít cvičit!

  KDY?

  17. 02. 2013, 13:00 – 18:00

  KDE?

  Hardstyle Gym na Národní třídě

  Adresa: Opatovická 160/8

  Zvětšit mapu

   

  S SEBOU:

  tričko a kalhoty (ideálně krátké) na cvičení, ručník, pití

  Kettlebelly budou k dispozici na místě k zapůjčení.

  REGISTRACE:

  Registraci provádějte emailem na adrese info@zeleznakoule.cz

  CENA:

  1.500 Kč (platí se v hotovosti na místě)

   

  Seminář povede Michal Vrátný, Hardstyle Kettlebell instruktor.