Combat Conditioning

Bojoví sportovci jsou pověstní svým nevzdávajícím se nasazením a železnou fyzičkou. Neméně známí jsou však pro enormní míru zranění způsobených tréninkem. Převládající část fyzické přípravy bojovníků bohužel zdegenerovala v nekonečné nálože sedlehů, sklapovaček, „kraťasů“ a dalších cviků na břicho. Často jsou tyto cviky též zcela nesprávně kompenzovány zádovými extenzemi. Sportovní specifičnost bojovníků je až do nebe volající a generuje zástupy skvělých fighterů, kteří ale nejsou schopni udělat správný dřep či klik a jejich vlastní trénink je vlastně brzdí v cestě za lepšími výkony.

Přitom trénovat efektivněji a rozumněji je jednodušší než kdy dřív! Objevte kettlebell, tréninkové náčiní ruských speciálních jednotek a světových šampionů v judu a sambu.

Tommy Blom, Senior RKC kettlebell swing

Pokud máte pocit, že Vaše auto jede pomaleji než dřív, můžete donekonečna přidávat výkon, abyste nakonec zjistili, že jste „odvařili“ motor. Lepší možností je přestat jezdit se zataženou ruční brzdou. Získejte kloubní mobilitu pětiletého dítěte, zkvalitněte svůj pohyb a odbrzděte tak konečně svou ruční brzdu!

Železná Koule pořádá jedinečný seminář Combat Conditioning, jenž povede Stina Albihn, RKC2. Stina do Prahy přijede ze země vikingských válečníků: ze švédského Götheburgu, kde se mimo jiné věnuje fyzické přípravě profesionálních zápasníků MMA.

Zúčastněte se semináře Combat Conditioning a

  • Naučte se základní techniky cviků s kettlebellem
  • Kettlebell swingem si vytvoříte záda z oceli a neprůstřelný svalový korzet
  • Vrátíte hybnost ramenům a hrudní páteři pomocí tureckého vztyku
  • Vypracujete supermanskou sílu
  • Zredukujete tělesný tuk (a to včetně oněch posledních třech tvrdohlavých kil na břiše) – bez nutnosti hladovění, nesmyslných diet či aerobního tréninku
  • Znásobíte sílu svých úderů a kopů
  • Vybudujete nezlomnou výdrž
  • Získáte neporazitelnou stabilitu
  • Naučíte se, jak efektivně zapojit kettlebell do své fyzické přípravy a získat tak více času na nácvik bojových technik
  • Jednou pro vždy odbrzdíte svou ruční brzdu!

Seminář je vhodný též pro zájemce, kteří se bojovým sportům nevěnují. Náplň semináře bude obdobná s Enter the Kettlebell seminářem a jejím jádrem bude sumo deadlift, swing a turecký vztyk.

Co s sebou potřebujete?

Oblečení na cvičení, lahev s vodou a ručník. Boty potřebovat nebudete, cvičí se na boso. Kettlebelly budou k dispozici na místě – pokud však ten svůj milujete natolik, že nechcete cvičit s jiným, naprosto to chápeme (máme to taky tak) a klidně si ho vezměte s sebou.

Kdy, kde a za kolik?

21. 4. 2012, 13:30 – 16:30, ZŠ Zárubova, Zárubova ul., Praha, 700 Kč

Platba se provádí předem převodem na účet. Pro platbu použijte číslo účtu 210482394/0300 (ČSOB), do zprávy pro příjemce uveďte „Combat Conditioning“ a své jméno a příjmení.

Platbu je stále možné provést, stačí na náš email info@zeleznakoule.cz zaslat potvrzení o platbě!

V případě účasti na více akcí dostanete slevu:
– 2 semináře Vás budou stát 1300Kč (ušetříte 100 Kč)
– 3 semináře 1800Kč (ušetříte 300 Kč)

Před účastí na semináři je nutné se registrovat!

Registrace

Na viděnou na semináři se těší Michal a Stina!

 

Kam dál?

Bodyweight & Yoga workshop
Return of the Kettlebell seminář